Hovedseksjon

Ledelse og ansatte

Skolens e-postadresse er postmottak@osloskolen.no Merk med RIS SKOLE i emnefeltet. 

Ledelsen


Rektor: (har også ansvar for mottak)
Peder Gjedrem peder.gjedrem@osloskolen.no


Assisterende rektor, ansvar for 8.trinn:
Morten Schou morten.schou@osloskolen.no

Anniken Margrethe Selvig Larsen.jpg

Undervisningsinspektør, ansvar for 9.trinn:
Anniken Selvig Larsen anniken.larsen@osloskolen.no 


Undervisningsinspektør, ansvar for 10.trinn:
Hanne-Sine Landmark Øren: hanne-sine.oren@osloskolen.no

 

Administrasjon

Konsulenter:
Peder Nicolai Frydenborg Jacobsen: Peder.Jacobsen@osloskolen.no
Marianne Søttar Hanssen: marianne.s.hanssen@osloskolen.no

Førstesekretær og vikarinnkaller:
Are Eskeland: are.eskeland@osloskolen.no

Sosiallærer, rådgiver, helsesykepleier

Sosiallærer:
Merete Hanche-Olsen: merete.hanche-olsen@osloskolen.no

Rådgiver:
Vibeke Solberg: Vibeke.solberg@osloskolen.no

Helsesykepleiere:
Henriette Heesch Holmen : henriette.heesch.holmen@bva.oslo.kommune.no

Hanna Ulvund: hanna.ulvund@bva.oslo.kommune.no

Miljølærer:
Hanne Aars: hanne.aars@osloskolen.no

Lærere og ekstraressurser i klasserommet


8. trinns kontaktlærere

8A: Eriksdatter, Nina og Frode Einan 
8B: Follesø, Eline og Ida Kristine Bae
8C: Sirbu-Jakobsen, Vasilica og Ine Lund
8D:  Synne Sandberg og Ingvild H. Røstad
8E: Tanderø, Janne Christensen og Mathea Jenssen
8F: Pettersen, Haavard Fonneland og Ine Saksvik
8G: Monika Gyulzadyan og Abrahamsen, Jørgen
8H: Haldorsen, Martin og Ingunn G. Jarbo
8I: Schwitters, Joris E.L. og Maren Homb

9. trinns kontaktlærere

9A: Åkerøy, Merete Katrin og Refsdal, Andreas Skiri
9B: Lindholm, Hanna Y. og Haugen, Elise 
9C: Greenberg, Wendy Rebecca  og Andersen, Nina
9D: Ulleberg, Annette og Rønningen, Anders
9E: Solberg, Mats O'Leary og Eskil Nodeland Indregard
9F: Kjeilen, Tore og Elin Skandsen
9G: Sævik, Håkon og Andersen, Agnete Dorthea Jørstad
9H: Bekkhus, Ingunn Parker og Haslerud, Herbert 
9I: Øverseth, Jonas Pandum og Tessem, Amalie Skjemstad

10.trinns kontaktlærere

10A: Boland, Eugene og Ellen Aasgard
10B: Zimmermann, Anne og Abrahamsen, Mari
10C: Sit, Louis Emil og Stubbrud, Linda V.
10D: Raastad, Roy og Kristiansen, Irene Von H.
10E: Sundt, Marie og Tommy L. Nordahl
10F: Biermann, Trine-Lise Backe og Fossheim, Ole
10G: Bernstrøm, Svenning L. og Hasic, Edi 

Mottak
M1:
M2: Lukic, Ana
M3: Røhne, Olav

Faglærere og assistenter
Bjerk, Jan-Fredrik
Coucheron, Wenche
Grahn, Leif Peter   
Gylterud, Ingrid Robbestad 
Halvorsen-Olsen, Wilson Alexander Eldrup 
Helland, Kristin 

Høiås, Hanne Elisabeth Aas

Krogseth, Ane C.
Lagmandokk, Knut Arne

Rygnestad, Kristine Bach

Sjølie, Sofie
Sletteberg, Kari

Torblaa, Tone Elisabeth

 

Renholdere

Renholdsleder Hamid Beklou ris@ude.oslo.kommune.no
Renholder Wei Chen ris@ude.oslo.kommune.no